TJ Slovan Vejprty/Ková..

Příprava na soutěž starších žáků - Černovice - Klášterec 3:2 po pen.

SK Černovice - FK Klášterec 3:2 po penaltách

Góly domácí: Peti (Holeček), Straka (Majzner)

Přátelské utkání s Kláštercem se odvíjelo přesně jak jsme očekávali, jako vždy, když se naše derby hraje. Začali jsme aktivně. Šance na obou stranách. První využil přesný dlouhý pas od stopera Milana Holečka Martin Peti a radovali jsme se z prvního gólu ve starších žákách. Po gólu hosté několikrát zahrozili, avšak koncovka jim nevycházela. Poločas skončil 1:0.

Ve druhé půli začal Klášterec vysoko napadat a dostávat nás do problémů, pár dalších nebezpečných akcí Honza Vodvářka zlikvidoval. Na střelu z dálky trefenou k tyči hráčem soupeře neměl šanci. Pak šli hosté dokonce do vedení. S výsledkem jsme se snažili něco udělat, začali útočit ve více lidech a po rozehrání ze středu do lajny zpracoval balón Honza Majzner a přesným centrem našel Frantu Straku, který vyrovnal na 2:2. Penalty nám vyšly mnohem více než soupeři a s poměrem 8:3 jsme penalty ovládli.

Poprvé za Černovice nastoupil Lukáš Vršata, Milan Holeček a Lukáš Kanči, kteří k nám přestoupili z Března a nevedli si vůbec špatně. Milan Holeček s Vláďou Drábem nejlepší na hřišti, připsal si asistenci ze stopera a odehrál celý zápas. Lukáš Vršata hodněkrát vybojoval míč, využíval svou rychlost a byl všude, kde bylo potřeba. Lukáš Kanči hrával spíše obranu, u nás si vyzkoušel zálohu.