15. kolo, So 16.11 13:30

SK Plaston Šluknov

1. kolo, So 23.11 13:30

Výhra na hřišti Krásného Dvora

Ve 23.kole jsme zajížděli na hřiště TJ Krásný Dvůr. Domácí se drží na hranici setrvání v 1.B.třídě a v současné chvíli jim patří 5.místo v tabulce 1.B.třídy skupiny C. Jejich postavení v tabulce slibovalo zajímavý zápas. Do utkání jsme vstoupili aktivně a svou územní převahu zužitkovali hned v 7.minutě. Celé akci předcházel výborně zahraný rohový kop z pravé strany od Martina Bundzíka, po kterém se po několika soubojích dostal k hlavičce Libor Pomajsl, jehož pokus na brankové čáře vyrazil úmyslně rukou domácí Stanislav Barták. Domácí hráč obdržel červenou kartu a kopal se pokutový kop, který využil nekompromisně Libor Pomajsl - 0:1. Domácím se navíc při pokutovém kopu zranil brankář a tak se místo Yurie Popenka dostal do brány Jiří Kopecký. Hned ve 20.minutě byl překonán i on, když opět střílený rohový kop tentokrát z levé strany od Jindřicha Eleše využil na přední tyči nepokrytý Vláďa Stuha - 0:2. Domácí poznamenáni vyloučením čekali na chybu v obraně našeho mužstva, ale vždy byl jejich pokus nepřesný nebo vše vyřešil pozorný brankář Petr Novotný. Na druhé straně do poločasu překonal domácího brankáře ještě Honza Richter,ale branka nebyla uznána pro postavení mimo hru.

Ve druhém poločase pokračovala převaha hostů. Domácí pozorně bránili a podnikali rychlé protiútoky,ale většinou bez ohrožení hostující branky. Po sérii střídání na obou stranách se přeci jen domácí dočkali v 76.minutě se trefil nikým neobsazený Daniel Zikan - 1:2. Domácí se samozřejmě snažili povzbuzeni po vstřeleném gólu vývoj zápasu skorigovat, jenže v podstatě z rozehrání hosté předvedli bleskovou akci na jejímž konci dostal parádní pas do vápna Martin Bundzík a překonal domácího brankáře potřetí - 1:3. Hned v 80.minutě po dalším rychlém kontru utekl domácí obraně Oskar Kubánek a své sólo z poloviny hřiště zakončil dlouhou kličkou domácímu brankáři a pohodlně skóroval do prázdné branky - 1:4. Poté se utkání dohrávalo a již se nic důležitého nestalo.

Sestava Černovic: Novotný - Falc, Sojčík, Hvozda, Eleš - Jenč, Bundzík, Kubánek, Struha - Pomajsl, Richter. Střídali: Mirga za Richtera, Heier za Falce, Dvořák za Struhu.

Sestava domácí: Popenko - Barták, Hrouda, Kalaš K., Sklenář, Laštovka, Zikan, Hribik, Kalaš J.,, Nítek, Gheorghita. Střídali: Kopecký za Popenka, Šinágl za Nítka, Kafka za Kalaše K. Dále na střídání: Sýbek, Šimůnek.