15. kolo, So 16.11 13:30

SK Plaston Šluknov

1. kolo, So 23.11 13:30

Důležitá výhra na hřišti Sokola Vilémov

V rámci 21.kola jsme zajížděli na hřiště mužstva Sokol Vilémov, které sbírá body především na vlastím trávníku. Po úvodním oťukávání jsme převzali iniciativu a postupně jsme se propracovávali před domácí branku. Domácí hrozili nakopávanými míči za obranu na rychlé útočníky, ale v první půli byla jejich snaha marná. Obrana v čele s brankářem Petrem Novotným pracovala spolehlivě. Na druhé straně po náznacích šancí, které byli neúspěšné se dokázal prosadit až ve 20.minutě Libor Pomajsl ve skluzu po nahrávce před odkrytou branku od Milana Dufka - 0:1. Poté se hra opět uklidnila a územní převahu mělo naše mužstvo. Ve 38.minutě navíc domácí špatně rozehráli míč ve svém obraném pásmu, který dokázal vybojovat Libor Pomajsl a posunul těsně za šestnáckou na Dušana Mirgu, který střelou k tyči překonal domácího brankáře podruhé - 0:2.

Vstup do druhé půle byl podle našich představ, hned ve 48.minutě si vyměnili míč David Haviar s Dušanem Mirgou, který míč krásně narazil před branku na nabíhajícího Davida Haviara a pro něj už nebyl problém skórovat - 0:3. Poté v časovém období od 50 minuty do 80.minuty jsme kontrolovali hru a neproměnili několik velice slibných akcí, které měli skončit jasným gólem. Bohužel šance Milana Dufka, který ve skluzu na malém vápně netrefil ideálně míč nebo Zbyňka Dvořáka, který nedokázal sám před brankou překonat brankáře domácích nebo střela z přímého volného kopu, která skončila na tyči domácí branky od Martina Bundzíka - všechny jsme trestuhodně neproměnili. Domácí dokázali v 84.minutě snížit gólem Adama Rouba - 1:3 a hned v 87.minutě zadělali na hektický závěr po střele Marka Kadlece - 2:3. Samozřejmě domácí ožili a snažili se o vyrovnání skóre, nicméně to se jim nepodařilo a utkání skončilo výsledkem 2:3 pro SK Černovice.

sestava Černovic: Novotný - Heier, Eleš, Sojčík, Falc - Dufek, Bundzík, Kubánek, Haviar - Mirga, Pomajsl. Střídali: Dvořák za Mirgu, Váňa za Pomajsla. Dále na střídání: Jenč, Krulich, Richter.

sestava domácí: Ježek - Knop, Mach, Zápotocký, Trapp, Sperk, Kadlec, Kulich, Kozlík, Vejražka, Roub. Na střídání: Forgač, Kmeťo, Kolda, Spáčil.