1. SK Jirkov

SK policie Kadaň z.s.

26. kolo, So 16.06 17:00

Srovnání v poslední minutě,následná výhra v penaltovém rozstřelu

V rámci 21.kola jsme zajížděli na hřiště posledního týmu v tabulce FK Blažim. Soupeř se sice pohybuje na konci tabulky I.B.třídy skupiny C, nicméně v posledním venkovním utkání dokázal přivést bod i ze hřiště čtvrtého Nového Sedla. Nečekal nás tedy žádný lehký zápas. Začátek utkání byl herně v režii našeho mužstva, domácí se spoléhali především na nakopávané míče za obranu, na které nabíhali rychlí útočníci. V úvodní čtvrthodině jsme  si vypracovali několik slibných šancí ke vstřelení branky. Tu největší měl na kopačce Dušan Mirga, bohužel střílel těsně vedle pravé tyče domácí branky. Ve 20.minutě předvedli domací svou "klasiku" - rychlý nákop prošel se štěstím za naše obránce a Dominik Onuščák se v samostatném úniku na naší branku nemýlil - 1:0. Domácí po vstřelení vedoucí branky ožili a několikrát zahozili i po standartních situacích, naštěstí vždy byl na správném místě náš brankář Dominik Pavlovský. Ve 43.minutě se nám podařilo opět pořádně zahrozit před brankou domácích, po pěkném prostrčení míče od Michala Naďala se před gólmanem objevil David Haviar, střelou mezi nohy však neuspěl. Do druhého poločasu jsme nastupovali navíc s hendikepem - o jednoho hráče méně, protože se v prvním poločase zranil při souboji s domácím brankářem David Váňa. Na střídání nikdo k dispozici nebyl, tak jsme pokračovali v deseti. Paradoxně tento stav naší hře nijak neublížil, naopak mužstvo se semklo a bylo nadále domácím více než vyrovnanám soupeřem. Přesto ve 48.minutě se opět po nákopu za obranu po rychlém úniku prosadil podruhé v zápase Dominik Onuščák - 2:0. V 52.minutě přišlo rychlé snížení - centr z pravé strany dokázal hlavou usměrnil za záda domácího brankáře Dušan Mirga - 2:1. Aktivita byla nadále na našich kopačkách, nedokázali jsme však uspět v koncovce. V 71.minutě nás srazila hloupá chyba v středu hřiště a domácí opět postupovali do otevřené obrany, neprosadil se nikdo jiný než Dominik Onuščák - 3:1. Naše mužstvo se nevzdávalo ani za tohoto nepříznivého stavu a bojovnost všech deseti hráčů byla odměněna - v 83. minutě se po narážečce v pokutovém území dostal do zakončení David Haviar a střelou k pravé tyči se nemýlil - 3:2. V 89.mintě opět David Haviar tentokrát z pravé strany střelou z rohu velkého vápna trefil přesně levý horní roh domácí branky - 3:3. Loterii pokutových kopů jsme dokázali lepě zvládnout my - za stavu 7:8 brankář Dominik Pavlovský dokázal pokrýt střelu Dominika Onuščáka.

Sestava Černovic: Pavlovský - Falc, Struha, Eleš, Rezek - Naďal, Haviar, Bundzík, Dufek - Váňa, Mirga

Sestava domácích: Suvák - Hegenbart, Lenkvík, Hosnedl, Svoboda, Pučok, Berka, Čábelka, Loukota, Onuščák, Kobylák. Střídal:Bartko za Lenkvíka