12. kolo, So 10.11 10:30

13. kolo, Ne 18.11 13:30

SK Ervěnice - Jirkov

Povinná výhra nad Strupčicemi

V rámci 20.kola  I.B.třídy sk.C jsme na domácím hřišti v Černovicích přivítali okresního rivala SK Strupčice. Hosté po sérii výher vystoupali v tabulce na 3.místo, takže nás nečekal žádný lehký zápas. Nicméně po dvou prohraných zápasech na hřištích soupeřů bylo nutné doma bodovat.

Po úvodním oťukávání udeřili jako první hosté. Ve 13.minutě se po nepřesném odvrácení rohového kopu dostal se štěstím k míči strupčický střelec Josef Hromas a pohotově uklidil míč nechytatelně k tyči - 0:1. Domácí přidali na aktivitě a začali se prosazovat především po levé straně hřiště, kde operoval agilní Milan Dufek. V 18.minutě nacentroval krásný pas do pokutového území, kde si odstoupil od bránících hráčů Dušan Mirga, pohotově si míč zpracoval a zavěsil přesně pod břevno - 1:1. Ve 22.minutě opět po levé straně hřiště přišla rychlá akce, kterou hosté nedokázali zastavit jinak než stažením Dušana Mirgy v pokutovém území. Z následného pokutového kopu upravil na 2:1 David Haviar. Do konce prvního poločasu sice žádný další gól nepadl, ale z obou stran probíhal nelítostný souboj o každý míč. Ve druhém poločase měli více ze hry domácí a s přibývajícím časem se to také projevilo na skóre zápasu. V 69.minutě se podruhé v zápase prosadil Mušan Mirga - 3:1 a o šest minut později po průniku několika hráčů do otevřené obrany hostů se prosadil tečovanou ránou David Váňa - 4:1.

Sestava domácí: Pavlovský - Falc, Struha, Eleš, Rezek - Dufek, Maljuk, Bundzík, Haviar - Váňa, Mirga. Střídání: 82.Naďal za Rezka

Sestava hosté: Kos - Vrba,Purket,Šanoba - Klein,Hájek,Baksa,Vrba,Zetka - Faltus,Hromas. Střídání: 74. Juliš za Kleina