14. kolo, Ne 26.3.2023 12:30

SK Černovice, dorost s..5
TJ Spartak Perštejn0

Třetí zápas dorostu a třetí výhra - Vilémov - Černovice 0:4

V rámci 5.kola 1.A.třídy skupiny B dorostu zajížděli naši dorostenci k zápasu na hřiště Sokola Vilémov. První poločas byl z obou stran velmi opatrný, čekalo se na první branku utkání. Hosté více drželi míč na svých kopačkách, domácí zase více hrozili nebezpečnými brejkovými situacemi. Po jedné takové se řítil domácí útočník na osamoceného brankáře Jakuba Petříka, který vytáhl bravurní zákrok a udržel čisté konto. Postupem času se více prosazovali hosté, ale zakončení vázlo. Gólový účet načala až povedená střela z dálky do horního rohu branky od kapitána hostů Honzy Jenče, který uklidil míč ve 38.minutě za záda domácího brankáře - 0:1.

Do druhé půle šli domácí za vyrovnáním, ale přes pozornou obranu v čele s dobře chytajícím brankářem Jakubem Petříkem se neprosadili. Postupem času převzali otěže zápasu opět hosté a skóre zápasu se měnilo pouze na jedné straně. V 56.minutě se prosadil hlavou v pokutovém území Petr Chlebeček, který proměnil pěkný centr z pravé strany - 0:2. V 64.minutě byl faulován v pokutovém území David Doležal a nařízenou penaltu s přehledem do horního rohu branky uklidil Michal Dorinský - 0:3. Poslední branku zápasu v 73.minutě vsítil opět kapitán Honza Jenč, který si naběhl na rohový kop a střelou z voleje k tyči nedal domácímu brankáři žádnou šanci - 0:4. Zbytek zápasu si hosté pohlídali a zapsali si tak ve třetím zápase opět plný počet bodů do tabulky.

Sestava Černovic: Petřík - Chalopecký, Kindl, Černohlávek, Karásek D. -  Panc, Jenč, Doležal, Karásek O. - Hroníček, Dorinský. Střídali: Vojtěch, Ulman, Višněvský, Blín, Chlebeček. Trenér: Miloslav Šulc

Sestava domácích: Lhoťan - Příhoda, Trap, Krebner, Prager Přemysl, Prager Patrik, Ježek, Kratochvíl, Seidl, Makuňa, Hrych. Střídali: Foh, Novák, Mokrý, Hybrant, Adam.