4. kolo, So 15.09 13:00

TJ Nové Sedlo2
SK Černovice1

Důležité 3 body ze hřiště SK Strupčice

V rámci 11.kola jsme zavítali na hřiště týmu SK Strupčice. Domácí patří k týmům, které především na vlastním hřišti dokáží potrápit nebo i porazit týmy z vyšších příček tabulky. Navíc situace před zápasem pro nás nebyla zrovna růžová, vzhledem k velkému množství omluvenek z důvodů pracovních nebo také zdravotních. Naštěstí hráči na hřišti se soustředili více na vlastní výkon a nenechali se žádnými negativními faktory rozhodit. Naopak se ještě více semkli a nastoupili odhodláni odvést si vítězství ze hřiště Strupčic. Utkání začalo opatrně z obou stran, postupem času jsme se přeci jen více dostávali k brance domácích. Domácí se soustředili na obrannou hru a rychlými brejky se snažili ohrožovat naší branku. Ve 25.minutě jsme zahrávali na polovině soupeře přímý volný kop, na který si naběhl Libor Pomajsl a tvrdou střelou pod břevno nedal domácímu brankáři šanci - 0:1. Domácí po obdržené brance více zapnuli a snažili se skorigování stavu. Jejich zvýšená aktivita byla korunována úspěchem ve 36.minutě, kdy se prosadil domácí Tomáš Zetka - 1:1. Do šatny jsme však s lepším výsledkem šli my. Po krásné rychlé akci přes střed hřiště prostrčil míč mezi obránci Libor Pomajsl na rozběhlého Martina Bundzíka, který překonal gólmana domácích střelou k tyči - 1:2.

Druhý poločas začal naší aktivní hrou, domácí se snažili dobře bránit především Davida Haviara, který dokázal na sebe navázat více domácích hráčů, čímž se otevíral prostor pro ostatní naše hráče. Přibylo také několik slibných standartních situací na naší straně, které plynuly z naší aktivní hry, se kterou měli domácí velké starosti. Bohužel koncovka nás trápila, protože jsme nedokázali domácím odskočit na větší brankový rozdíl. Až v 65.minutě se na levé straně dokázal uvolnit agilní David Haviar, který přesnou nahrávkou našel na hranici malého vápna nabíhajícího Jana Richtera, který svou premiérovou trefou dokázal překonat domácího brankáře - 1:3. Bohužel při oslavách svého gólu si přivodil lehké svalové zranění, proto byl střídán a na hřiště se dostal nový hráč. Tím byl debutant v dresu A mužstva David Doležal, kapitán mužstva dorostu Černovic. Hned v 71.minutě jsme předvedli pěknou rychlou akci po levé straně hřiště, kdy do vápna prošel David Haviar a naservíroval míč na druhou stranu Liborovi Pomajslovi, který zakončil nechytatelně na 1:4. Poté jsme zápas kontrolovali, přesto ke konci zápasu ještě domácí zapnuli a snížili stav na 2:4, kdy se znovu prosadil Tomáš Zetka. Na konci zápasu měli domácí ještě velkou příležitost, kterou však Josef Hromas svou střelou vysoko nad bránu zahodil. Vítězství a důležité 3 body do tabulky jsme proto po závěrečném hvizdu mohli slavit my.

Sestava: Novotný - Falc, Struha, Sojčík, Heier - Hvozda, Kubánek, Bundzík, Richter - Pomajsl, Haviar. Střídal: Doležal za Richtera.

Sestava domácí: Kos - Janata, Vrbka, Šanoba - Vrba L., Novák, Baksa, Vrba J., Zetka - Hromas, Faltus. Střídali: Pěnkava za Vrbku, Lenko za Baksu.